• 0232 484 33 44
  • separator
  • destek@dedeoglugrup.com

Sosyal Medya Pazarlama


İnternet kullanıcıların en fazla vakit geçirdiği platformlar sosyal medya platformları. Durum böyle olunca kurumsal firmalar da varlıklarını sosyal medya kanalları üzerinde gösterme planlamaları gerçekleştiriyorlar.

Platformların inceliklerine hakimiyet ve tam kontrol ise tecrübe ve uzmanlık istiyor. Yeni Gelecek Medya eğitim kadrosunun getirdiği tecrübe ve yenilikleri takip mekanizması sayesinde tüm sosyal medya platformlarında hedef kitlenize kısa sürede ulaşma imkanı sunuyoruz. Bu işin profesyonel bir anlayış ile yürütülmesi gerekmektedir. Yönetim danışmanlığı konusunda aşağıda ki hizmetleri işletmeniz adına sosyal medya kanallarında yürütmekteyiz.

- Stratejik Planlama

Hedef kitle analizleri doğrultusunda sektörel bazlı sosyal medya haritanızı çıkartıyoruz ve ilgili platformların şablon gereksinimlerini yerine getirerek, içerik stratejisi ve takvimi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

- Analiz ve Konumlandırma

Sekörümüz ve rakiplerimiz sosyal medya platformlarında almış oldukları aksiyonları detayları ile birlikte analiz ediyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz detaylı sektör ve rakip analizi ışığında işletmenizin yol haritasını çıkartıyoruz.

- Takip

İşletmenizin sosyal medya platformlarında yorum,mesaj ve etiketleme gibi tüm aksiyonlarını sürekli takip ediyor ve raporluyoruz.

- İçerik Yönetimi

Oluşturulan içerik stratejisi ve takvimi doğrultusunda etkileyici multimedya çalışmaları, metin çalışmaları hazırlıyor ve etkilerinin değerlendirmesini gerçekleştiriyoruz.

- Ayrıntılı Raporlama

Yürütmüş olduğumuz tüm yönetim faaliyetlerini belirli periyotlarda ayrıntılı olarak özel formatta raporluyoruz.

Talep Formu

Sosyal Medya Pazarlama Süreçleri

Hizmetimizin Süreçleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Başvuru

Kurumsal web sitemizden veya diğer iletişim kanallarımızdan yaptığınız başvuru sonucunda müşteri temsilcilerimiz tarafınıza ulaşarak isteklerinizi alırlar ve ilgili departmanımıza iletirler.

İlgili departmanımız konuyu değerlendirdikten sonra ikinci bir iletişim talebinde bulunarak sizinle ayrıntıları görüşür.

Analiz

Sizlerden alınan bilgiler ışığında istekleriniz derin bir analiz aşamasına girer ve ön çalışma hazırlıklarına başlanır.

Gerekli raporlar oluşturulduktan sonra, taslak çalışmalar ve teklifimiz hazırlanır.

Onay

Raporlar, taslak çalışmalar ve teklifimiz onayınıza sunulur.

Ekibimiz konu hakkında size ayrıntılı bir sunum yapar ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için açıklamalarda bulunur.

Proje

Onayınızı aldıktan sonra projelendirme ve işin hazırlanması için gerekli hazırlıklar yapılır.

Sözleşme süresince firmamız üzerine düşen tüm sorumlulukları büyük bir titizlik ve sektör tecrübesi ile yerine getirir.