• 0232 484 33 44
  • separator
  • destek@dedeoglugrup.com

İnternet Reklamcılığı


Dijital dünya'da var olmak artık kaçınılmaz hale geldi. Tamam dijital dünya üzerinde artık varız ancak hedef kitlemize burada olduğumuzu nasıl duyurucağız? Bu durumda imdadımıza "İnternet Reklamcılığı" yetişiyor.

Yeni Gelecek Medya reklam imkanı sunan tüm platformlarda tecrübesi ve şeffaflığı ile danışmanlık hizmeti yürütmektedir. Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizin kapsamlarını özetlememiz gerekirse.

Google Adwords Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Tüm internet kullanıcıları çeşitli platformlarda varlığını sürdürüyor. Ancak aynı internet kullanıcılarının %98'i arama motoru olarak Google kullanıyor. Bu platformda reklam vermek evet itiraf ediyoruz çok zor değil. Ancak doğru reklamı, doğru kriterler ile doğru hedef kitleye ulaştırmak tecrübe istiyor. İşte Google Adwords Reklam Ağı üzerinde faaliyet gösterdiğimiz reklam türleri.

- Arama Ağı Reklamları

- Alışveriş Reklamları

- Görüntülü Reklamlar

- Yeniden Pazarlama Reklamları

- Gmail Reklamları

Facebook Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Evet Facebook artık eski bir sosyal medya platformu. Ancak tüm dünya üzerinde günümüzde hala en çok kullanıcı sayısına sahip olan ve en çok tüketilen sosyal medya platformu olma özelliğinide sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Facebook'u rakiplerinden bir adım öne çıkaran bir özelliği daha bulunmaktadır. Bu özelliği profil bazlı bir reklam yönetim sistemine sahip olması. Yeni Gelecek Medya tecrübesi ışığında doğru strateji, doğru içerik ve hedefleme ile yeni müşteriler kazanmanız artık çok kolay.

Instagram Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Görselliği ve yüksek etkileşim oranları ile tüm dünyanın dikkatini üzerine toplayan bu platform, Facebook Reklam yönetiminin sunduğu avantajlar ile kısa sürede müşteri adaylarımız ile iletişim ve etkileşim kurmamızı sağlamaktadır.

Youtube Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Dünyanın en çok kullanılan 2. arama motoru olan ve ayda 16.000.000 tekil kullanıcıya sahip olan Youtube aracılığıyla sesinizi duyurun! Belirlediğiniz bölgelerde, hedef kitlenizi belirleyin ve istediğiniz zaman da istediğiniz yerde olun!

Lınkedin Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Profesyonel bir kesimi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen bu platform güçlü bir reklam aracı ile hedefi on ikiden vurmamıza olanak tanıyor. İster şirketinize yeni bir eleman isterseniz yeni müşteri adayları bulmak için bu güçlü reklam araçlarından faydalanarak işletmenizi yukarılara taşıyabilirsiniz.

Twitter Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Bilginin en hızlı yayıldığı mikroblog ağ sistemi şeklinde tasarlanan bu platformda hedef kitlenize özel yeni reklam kampanyaları ile müşteri adaylarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle doğrudan rakibinizin takipçilerine reklam verme olanığı sunan platform tecrübeli ellerin yönettiği çalışmalarda kesin sonuçlar sunmaktadır.

 

Talep Formu

İnternet Reklamcılığı Süreçleri

Hizmetimizin Süreçleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Başvuru

Kurumsal web sitemizden veya diğer iletişim kanallarımızdan yaptığınız başvuru sonucunda müşteri temsilcilerimiz tarafınıza ulaşarak isteklerinizi alırlar ve ilgili departmanımıza iletirler.

İlgili departmanımız konuyu değerlendirdikten sonra ikinci bir iletişim talebinde bulunarak sizinle ayrıntıları görüşür.

Analiz

Sizlerden alınan bilgiler ışığında istekleriniz derin bir analiz aşamasına girer ve ön çalışma hazırlıklarına başlanır.

Gerekli raporlar oluşturulduktan sonra, taslak çalışmalar ve teklifimiz hazırlanır.

Onay

Raporlar, taslak çalışmalar ve teklifimiz onayınıza sunulur.

Ekibimiz konu hakkında size ayrıntılı bir sunum yapar ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için açıklamalarda bulunur.

Proje

Onayınızı aldıktan sonra projelendirme ve işin hazırlanması için gerekli hazırlıklar yapılır.

Sözleşme süresince firmamız üzerine düşen tüm sorumlulukları büyük bir titizlik ve sektör tecrübesi ile yerine getirir.